תשתיות תקשורת חכמות המאפשרות לעסק לעבוד בתיאום וביעילות

מערכי מחשוב עסקי כוללים תשתיות חומרה ותוכנה ותשתיות תקשורת, שמאפשרות תקשורת פנים ארגונית וחוץ ארגונית מסודרת, מבוקרת ומאובטחת. תשתיות תקשורת מחברות את כל התחנות במערך המחשוב העסקי ליחידה אחת שיכולה לעבוד בתיאום לטובת היעדים העסקיים והמסחריים של העסק. ככל שעולם העסקים הופך ליותר תלוי מחשוב ויותר דיגיטלי כך עולה החשיבות של תשתיות התקשורת.

תשתיות תקשורת לעסקים – התאמה, גמישות ואיכות

שלושה פרמטרים קובעים את איכות תשתיות תקשורת בעסק: התאמה לצרכים המיידיים, גמישות לצרכים עתידיים ואיכות המוצרים והפתרונות:

  • רשתות טלפוניה ומרכזיות IP
  • חדרי מחשבים, חדרי שרתים וארונות תקשורת
  • חיבור נקודות קצה – מחשבים, טלפונים, תחנות עבודה, שרתים וכד'
  • התקנה וקונפיגורציה של נתבים ומתגי תקשורת
  • יישום רשתות מבוססות סיבים ונחושת ורשתות אלחוטיות

על מנת לספק ללקוחותינו תשתיות תקשורת איכותיות ואפקטיביות לאורך זמן, SAGE מבצעת תהליך מיפוי מקיף לצורך הבנה והערכה מגוון צרכי התקשורת של העסק.
צוותי SAGE מלווים את העסק החל משלב התכנון, כולל ייעוץ לאדריכלים ומעצבי פנים לגבי פריסת הרשת, מיקומים, ארון תקשורת ורכיבים נוספים. כאשר צורכי העסק משתנים – לדוגמא, כאשר כוח האדם בחברה גדל או כאשר עוברים למשרדים חדשים – Sage מספקת את הייעוץ בנושא תשתית תקשורת ומבצעת את ההתאמה, ההתקנה וההטמעה, בכלל זה הדרכה למשתמשים בתוך הארגון ומחוצה לו.

תשתיות תקשורת

פיקוח ובקרה 24/7 על תשתיות תקשורת

תקינותן ותפקודן השוטף של תשתיות תקשורת הן קריטיות לפונקציונאליות וליעילות של מערך המחשוב הארגוני כולו, ולכן גם לתפקוד העסקי. תשתית התקשורת העסקית נמצאת תחת פיקוח ובקרה מתמידים, כחלק מן האחריות הכוללת למערך שירותי IT של הארגון. באמצעות כלים מתקדמים, כגון מערכת Atera, ניתן לא רק לטפל בתקלות אחרי התרחשותן, אלא אף לזהות מראש פוטנציאל לתקלות ולפעול למניעתן.

תשתיות תקשורת מאובטחות באמצעות פתרונות אבטחת מידע וגיבוי מתקדמים.