הפתרון האסטרטגי שלך: שירותי IT שעושים את ההבדל

שירותי IT לעסקים
מקצועני שירותי IT בעולם יודעים שכל חברה היא ייחודית בדרכה, אבל כולן דומות בדבר אחד – התלות הגוברת במערכות המידע (IT) – מחשבים, מערכות, תוכנות, אפליקציות, שרתים, רשתות, אינטרנט, ענן וכל השאר.

עוד מכנה משותף לכל החברות, גדולות וקטנות, ולכל המנהלים: החלום שמערכות המידע יהיו שקופות, שיעשו את העבודה בלי הפסקה ובלי שירגישו אותן.

זאת ההבטחה שלנו ב-Sage – לספק שירותי IT שהופכים את מערך המחשוב העסקי לשקוף, עם אחריות כוללת למערכות המחשוב והמידע ולתפקודן התקין באופן שוטף, ותוך חיסכון משמעותי בעלויות רכש ותחזוקה. עד 30% חיסכון בהוצאות על שירותי IT.

מה כוללת אחריות כוללת?

התוצר שלנו הוא שקט נפשי. כל אחד מעשרות לקוחותינו יודע שהוא וצוותו יכולים להתמקד בעשייה העסקית והמסחרית ולסמוך על מערכות המידע שלהם מקצה לקצה. יש מי שדואג 24/7 שהכול יעבוד כמו שצריך – הציוד, הרשתות, הכלים.

שירותי IT

מניעת תקלות טרם התרחשותן

אנו מפעילים כלים מתקדמים, כגון מערכת Atera, לניטור מערכות מחשוב ותקשורת המאפשרות זיהוי פוטנציאל לתקלות בטווח זמן המאפשר טיפול מונע. הניטור מתבצע באופן שוטף ורציף ומקיף את כל מערך המחשוב – חומרה, תוכנה ותקשורת – מאחרון המחשבים (והטלפונים החכמים) ועד למערכות הליבה והתשתיות.

טיפול מהיר באירועי שבר/קריסה

ככל שענף שירותי IT משתכלל במטרה למנוע תקלות מראש, תקלות קורות. צוותי Sage ערוכים לתגובה מדויקת ומהירה, עפ"י המחויבות ללקוח. אנו מספקים תמיכה רציפה למנהלים ומשתמשי קצה תוך שימוש במתודולוגיות שירות וכלים נוחים.

רכש וניהול ספקי משנה

לקוחותינו נמצאים בצמיחה ודורשים עוד ועוד מחשבים, רוחב פס, שטח אחסון. הטכנולוגיה מתקדמת וחלופות חדשניות מחייבות שדרוג מערכות קיימות והטמעה של פתרונות חדשים.
Sage מספקת ללקוחותיה את החומרה, התוכנה ואת כל הפתרונות הדרושים עפ"י מפרטים ובהתאמה לצרכים. צוות Sage מספק ייעוץ מקצועי למקבלי ההחלטות ומבצע עבורם את הבדיקות, בחירות, רכישות, התקנות, הטמעות ואת הקשר עם הספקים בישראל ובעולם, כחלק מתפיסת האחריות הכוללת. ללקוח יש כתובת אחת לכל ענייני המחשוב העסקי – Sage.

ביצוע מעבר לפתרונות ענן

Sage נמצאת בחזית הידע המקצועי והיא ערוכה לספק ללקוחותיה את הפתרונות המתקדמים ביותר בכל תחומי המחשוב העסקי. Sage היא מן המובילות בענף שירותי IT בישראל ביישום פתרונות ענן – החל מתשתית גיבוי בסיסית ועד למערך מחשוב עסקי מלא בענן. אנו מלווים את לקוחותינו צעד-צעד במעבר לעידן החדש של המחשוב העסקי והארגוני.

אבטחת מידע ואסטרטגיות סייבר

התפקיד שלנו הוא לא רק לוודא שהכל עובד, אלא גם שהכל מוגן ובטוח. אנו מיישמים עבור לקוחותינו את הפתרונות והכלים המתקדמים ביותר לאבטחת מידע.

בחירת ספק שירותי IT היא החלטה אסטרטגית עבור כל חברה וארגון. מגוון השקולים כולל חדשנות, ראייה רחבה, מיומנות רב תחומית, ניסיון, מוניטין וכמובן מחיר. Sage מציעה היום לחברות גדולות ובינוניות מענה שלם ואטרקטיבי המהווה מודל מקצועי לענף כולו.

רוצים לדעת יותר על שרותי ה-IT לעסקים שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם