סל שירותי מחשוב מתקדמים ללקוחות Sage

כחלק ממדיניות של אחריות מקיפה, Sage ערוכה עם כל המגוון של שרותי מחשוב, ומאפשרת לכל לקוח ליהנות מפתרון מחשוב עסקי בראייה כוללת של הצרכים ובהתאמה אישית לדרישות.

אפיון וייעוץ – התאמה אופטימאלית של תשתיות מחשוב ופתרונות ענן לעסק

שירותי מחשוב עסקיים שעובדים כמו שצריך מעידים על אפיון מקיף ומפורט. יש האומרים כי האפיון הוא השלב החשוב ביותר בפרויקט הקובע את הצלחת הפרויקט כולו.

הפתרונות של Sage ללקוחותיה מבוססים תמיד על אפיון קפדני שמבטיח התאמה לצרכי הארגון ובנייה נכונה ומדויקת של מערך המחשוב >>> קראו עוד

תחזוקה של מערכות מחשוב

עיקר הפעילות של כל צוות שירותי מחשוב הוא תחזוקה, שמבטיחה ללקוח זמינות מירבית של פתרונות המחשוב, מענה מהיר ואפקטיבי לתקלות והיום גם מניעת תקלות באמצעות כלי ניטור ובקרה מתקדמים.

Sage לוקחת אחריות מלאה על תחזוקת מערכות המחשוב של לקוחותיה ומחוייבת לאיכות ומהירות ללא פשרות >>> קראו עוד

אופיס 365 – מיקרוסופט

אמרתם שירותי מחשוב, אמרתם ענן ואם כבר ענן אז 'אופיס 365' של מיקרוסופט – פלטפורמת הענן לעסקים המובילה בעולם. 'אופיס '365 מאפשרת להתקדם לעידן הענן תוך שמירה על סביבת העבודה המוכרת והאהובה.

Sage מתמחה ביישום, תפעול ותחזוקה של פתרונות 'אופיס 365' והיא בין המובילות והמתקדמות בישראל בתחום >>> קראו עוד

אבטחת מידע וגיבוי

כל מקצוען שירותי מחשוב יודע כי הסיכונים לאובדן מידע, כתוצאה מתקלה או פעולה זדונית, הולכים וגדלים ככל שחברות ועסקים בעולם הופכים ליותר ויותר תלויים בפתרונות המחשוב.

Sage מספקת ללקוחותיה שקט נפשי באמצעות פתרונות מתקדמים לאבטחת מידע וגיבוי בענן >>> קראו עוד

תכנון והקמת תשתיות תקשורת

כדי שפתרונות מחשוב – חומרה ותוכנה – יעשו את העבודה נדרשת תשתית תקשורת חכמה וגמישה שמחברת את כל המערכות ליחידה עסקית מגובשת ומתואמת שפועלת לטובת היעדים העסקיים.

שירותי מחשוב של Sage כוללים ביצוע מיפוי, תכנון ויישום של תשתית התקשורת ובקרה מתמדת על תקינות התשתית >>> קראו עוד

תיקון ומכירה של ציוד מחשוב

כל הרכיבים של מערך מחשוב אישי – מחשבים, ציוד היקפי, תוכנות, יישומים ומערכות התקשורת – עומדים בעומסים כבדים ומן הסתם נשחקים או מתיישנים עם הזמן. בקרה וריענון הם חלק בלתי נפרד ממשימות שירותי מחשוב.

צוותי Sage מלווים באופן שוטף כל פריט במערך המחשוב של כל לקוח, מרגע הבחירה ועד מועד הריענון וההחלפה >>> קראו עוד

מערכת ניטור Atera

ככל שצרכי המחשוב גדלים ופתרונות המחשוב הופכים למתוחכמים יותר, המאמץ לשמירה על תקינות ואפקטיביות של מערכי המחשוב מורכב יותר וחיוני יותר. גם אמצעי הבקרה והניטור משתכללים.

Sage מפעילה מערכת ניטור ובקרה מתקדמת של Atera המאפשרת זיהוי מוקדם של כשלים וטיפול מונע מבעוד מועד >>> קראו עוד

פנו אלינו למידע נוסף אודות שירותי מחשוב לעסקים. אנחנו לשירותכם…