אין יום שאנו לא נשאלים שאלה אחת לפחות בנושא פלטפורמת הענן המובילה בעולם לעסקים- אופיס 365. 
אופיס 365 מהווה פתרון אידאלי לעסקים החל מניהול תיבות מייל מרובות תחת מיתוג בית העסק (בסיומת הדומיין של החברה), אבטחה, גיבוי, ניהול קבצים ועוד. 
בית העסק נהנה מהיתרונות של עבודה בענן תוך שמירה על דפוס העבודה המוכר והטוב של יישומי מייקרוסופט אופיס. 

Sage נמנית כאחת מהשותפות העסקיות הבכירות של מייקרוסופט. על כן, בנוסף לידע הרחב, השליטה והמומחיות בטכנולוגיות ובעדכונים, לקוחותינו נהנים גם מהקשר ההדוק והרציף עם מייקרוסופט ברמת התמיכה והשרות והן במגוון הטבות נוספות.

ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות בנושא אופיס 365. 

ההבדל הגדול ביותר הוא שברכישה חד פעמית אתה זכאי לבצע התקנה אחת על מחשב אחד בלבד, כאשר רוכשים חבילה של אופיס 365 בענן, מקבלים זכאות לבצע עד 5 התקנות פר משתמש על אותו רישוי, משמע ניתן להתקין על מחשב נייח, נייד, טאבלט, מחשב שעובדים איתו מהבית

בהחלט שאפשר, ניתן לפנות אלינו ואנחנו נבצע התקנה לתקופת ניסיון בת חודש ימים.

שאתה עובר לענן אתה מקבל את הגרסא העדכנית ביותר, מן הסתם לכל גרסא יש את הייחוד שלה מבחינת המראה וחווית המשתמש.  מעבר לזה לא תרגיש שום שינוי. 

זהו שטח אחסון בענן שמגיע ביחד עם אופיס 365, תוכל להשתמש בו כדי לאחסן מסמכים, תמונות, קבצי מוסיקה ועוד. תוכל לגשת לקבצים כמעט מכל מקום ואף לשתף אותם עם אנשים אחרים.

כן. אם אתה משתמש ב- Windows 8.1 או Windows 10‏, OneDrive מותקן מראש. כדי לגשת למסמכים שלך כשאינך מחובר לאינטרנט, פתח את סייר הקבצים במחשב PC ועבור לתיקיית OneDrive. לאחר שתתחבר שוב לאינטרנט, OneDrive יעדכן את הגרסאות המקוונות עם השינויים שביצעת במצב לא מקוון

ניתן לבצע התקנה לבד דרך הפורטל של Microsoft  או לחילופין ליצור קשר איתנו ואנחנו נבצע התקנה.

במידה ואתה מבצע את ההקמה באופן עצמאי, עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך לטובת חיוב חודשי או שנתי. אם ההתקנה מתבצעת דרכנו, ניתן לשלם לנו באותו האופן בכרטיס אשראי.

לא, קיים מחירון של Microsoft והתמחור שלנו זהה למחיר שאתה תשלום אם תבצע את הפעולה באופן עצמאי.

ישנן מספר חבילות, העיקריות שבהן הם חבילה בסיסית שכוללת תיבת דואר בלבד, וחבילה מלאה שכוללת דואר+ אופיס. קיימת גם חבילה עבור אופיס בלבד.

את מחירון המוצרים ניתן לראות באתר של Microsoft  או לפנות אלינו לקבל מחיר עדכני.