גיבוי ואבטחת מידע בעידן הנוכחי

קשה להמעיט בחשיבות של אבטחת מידע בעסקים המודרניים. התלות הכמעט מוחלטת במערכות המחשוב והפתיחות הגוברת לתקשורת דיגיטלית מציבים בפני עסקים שורה של סיכונים מסוג חדש – זליגת מידע וחשיפתו לגורמים לא מורשים ואפילו עוינים, פריצה חיצונית לגניבת ידע, טעויות אנוש שגורמות לאובדן ידע ומידע ועוד. לכן, פתרון לאבטחת מידע הוא חלק מפתרון IT כולל. גיבוי ואבטחת מידע

וזאת רק ההתחלה, כי ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומשתכללת גם צרכי אבטחת המידע משתנים. כל התפתחות טכנולוגית וכל שדרוג מחייבים בדיקה מחודשת והתאמה של הפתרון לצרכים החדשים. אבטחת מידע היא פתרון דינאמי.

פתרון אבטחת מידע אפקטיבי מבוסס על שלושה יסודות:

  •  הכרת הזירה והסיכונים ומעקב מתמיד אחרי התפתחויות של איומים וסיכוני סייבר חדשים.
  • היכרות עמוקה ויסודית עם מגוון השיטות והמוצרים המשמשים ליישום פתרונות אבטחת מידע.
  • הבנה מלאה של הלקוח, סביבת העבודה והזירה העסקית המאפשרת התאמה מדויקת של הפתרון לצרכים המיידיים והעתידיים.

אבטחת מידע במבט קדימה

פתרונות אבטחת המידע של Sage נותנים מענה לכל צרכי הלקוח, בכלל זה מעבר לפעילות מתקדמת בעידן הענן. לקוחות Sage יכולים ליישם בבטחה ועם שקט נפשי אסטרטגיות חדשניות וחסכוניות כגון שרתים וירטואליים, שירותי אונליין, תקשורת שיווקית ועסקית במרחב הדיגיטלי.

צעד ראשון – גיבוי

גיבוי מידע בנפחים גדולים

QNAP הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לגיבוי מידע לחברות בינוניות וגדולות מותאם לנפחים גדולים.

חברת סייג' מציעה פתרונות גיבוי עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם. בין היתר אנו מציעים את פתרונות הגיבוי והאחסון של QNAP, בנפחים המותאמים לעסקים בינוניים וגדולים ומציעים נפחים מ 1 טרה ועד 1 פטה, שימוש עולה ב SSD ובנפחי SATA גדולים ואף תמיכה בתקשורת מהירה של 10G.

גיבוי – עכשיו גם גיבוי בענן

פתרון גיבוי שיטתי הוא צעד ראשון בכל עסק קטן כגדול. גיבוי הוא ההשקעה החשובה ביותר בכל פתרון אבטחת מידע. ברגע האמת, כאשר ידע ומידע נמחקים בטעות או נגנבים בזדון, כל אחד מבין שזאת גם ההשקעה המשתלמת ביותר. גיבוי יכול לעשות את ההבדל – תפעולית, עסקית ופיננסית.

פתרונות הגיבוי המקדמים בענן נהנים היום מרמת אבטחה שאינה נופלת מזאת של פתרונות הגיבוי המסורתיים והם חסכוניים באופן משמעותי.

SAGE מעניקה מגוון פתרונות גיבוי בהתאם לצרכיי בית העסק, בכלל זה פתרונות גיבוי בענן המאפשרים לוותר על שרת פיזי ולהקים שרת וירטואלי. הלקוח נהנה משיפור בנגישות למידע באופן רציף וללא תקלות, ומהפחתה ניכרת בעלויות.